Sodyba telmologiniame draustinyje prie Ilgio ežero

8 miegamųjų vietų 60 kv. m. šviesus rąstinis namas su mansarda


Ežero pakrantė driekiasi 8 ha teritorijoje rasite kelių kilometrų meldais ir nendrėmis apaugusią ežero pakrantę. Nedidelė pakrantės dalis įlankoje tinka maudynėms, ant liepto įrengti suolai ir stalas. Žvejai ras gerų vietų žvejybai, yra salų. Galima privažiuoti ir nuleisti valtį. Ežeras švarus, nes veisiasi vėžiai. Kartais pakrantę aplanko gulbės ir baltieji garniai.

 

Namas stovi ant aukštumėlės, nuo kurios matosi ežeras, aplinkui pievos, seni sodai, pušynas, kūdros ir miškeliai. Patraukę į kitą pusę laukų takeliais per nepjautas žydinčias pievas rasite pasiskinti čiobrelių ir kitų vaistažolių, o grybai (raudonviršiai ir kazlėkai) užauga šalia kiemo. Atokiau telkšo miškingos pelkės, kur peri juodieji gandrai, gervės, pilkosios meletos, ereliai rėksniai, sutinkama retų drugių rūšių.

Tai atokus kampelis tikriems gamtos mylėtojams.

8-10 svečių

Name komfortabiliai sutilps 8 suaugusieji. Yra medinė kūdikio lovelė. Pirmame aukšte yra dvigulė lova ir dvigulė sofa-lova atskirtos pertvara. Mansardoje yra dvi viengulės lovos ir dvigulė sofa-lova atskirtos pertvara. WC ir dušas kartu.

60 kv. m. namas

Rąstinis šviesus 60 kv. m. namas su mansarda. Virtuvėje yra didelis šaldytuvas, dujinė viryklė, el. orkaitė, didelė indaplovė. Miegamosios vietos už pertvaros. WC ir dušas kartu.

8 ha teritorija

Sodyba randasi 8 ha nuosavame sklype prie ežero. Teritorijoje yra pjaunamų ir nepjaunamų pievų, didelių pavienių medžių, seni sodai, dvi kūdros, aplinkui - miškingos vietos