VIRTUVĖ

Virtuvė pilnai aprūpinta visa šiuolaikine įranga, indais ir priemonėmis maisto gaminimui. Pasirūpinta netgi pagrindiniais produktais maisto ruošai: miltais, makaronais, kruopomis, aliejumi, prieskoniais, kava, arbata ir žinoma – druska bei cukrumi.Ir visa tai nemokamai! Juk Jūs – Dzūkijoje, kur svetingumas – išskirtinis šio krašto žmonių bruožas.Esant darganotam orui ar kaitrai lauke, modernioje orkaitėje pagamintas mėgstamas kepsnys ar pyragas praskaidrins Jūsų nuotaiką ir palepins skrandį. Sukursite tikrą šventę sau ir savo kompanijai, pasiryžę pasinaudoti virtuvės suteikiamais malonumais.

VALGOMASIS

Visai šalia virtuvės kampelio, tarp dviejų trobos langų.
Pro langus matomas miško ir pievelės vaizdas ramina ir gydo. Valgis tampa tikru malonumo ritualu, viskas virškinasi puikiai, nes mus gydo Motina Gamta...

SVETAINĖ-MIEGAMASIS

I aukšto svetainėje, sujungtoje bendra erdve su virtuve,  yra kampinė sofa-lova, kurioje puikiai gali išsimiegoti 2-3 asmenys. Šis kambarys ypatingas tuo, kad čia verda visas kompanijos gyvenimas, čia kūrenama krosnis, čia aptariami dienos planai, čia gardžiuojamasi pagamintais patiekalais, čia žiūrimas televizorius, klausomasi muzikos.

Svetainėje-miegamajame yra ir krosnis - židinys, sukurianti ypatingai jaukią atmosferą atvažiavus iš didmiesčio ar sugrįžus vakare iš Druskininkų miesto suteikiamų poilsio ar gydymo paslaugų bei pramogų, iš ekskursijų po apylinkes,pagrybavus ar pauogavus, pasivažinėjus dviračiais, ar išsimaudžius netoliese esančiuose net 3-uose ežeruose.

 

MIEGAMIEJI

Name įrengti 3 miegamieji kambariai: 1 pereinamas, 2 izoliuoti. Abu izoliuoti miegamieji kambariai yra II aukšte. Šiems kambariams skirtas II aukšte vonios kambarys, kuriame yra vonia, WC, skalbimo mašina.
Miegamajame „Aguona“ yra 4-ių sekcijų aukštas langas, praplėčiantis kambario erdvę link dangaus, suteikiantis galimybę stebėti žvaigždėtas naktis, palydėti išskrendančius paukščių būrius...grožėtis besileidžiančios saulės atšvaitais...Aguonoje“ yra dvigulė lova, pritaikyta tiek vaikams, tiek suaugusių poilsiui, su galimybe paguldyti pageidaujančius ant pripučiamo čiužinio šalia lovos.
Šiame kambaryje mėgausitės miegu iki vėlyvo ryto, nes miegą „pasaldins“ ne tik medinio namo kvapas, grynas oras, bet ir greta esančios vonios malonumai bei komfortiškos lovos.